HOTEL TONANTI ***** – Врњачка Бања

ВРЊАЧКА БАЊА

     HOTEL TONANTI 5*

HOTEL TONANTI *****

28.04-03.05.2022

Мин. 4 ноќи

Пакет 4 ноќи – HB

Стандард соба 1/2+1 284
Lux соба 1/2+1 319
Деца од  0 до 3,99 год бесплатно
Во цената е вклучено:

·         4 ноќи на база полупансион

·         Користење на wellness & spa центар од 8ч до 22ч, фитнес центар

·         Анимации за деца

·         Интернет, паркинг

Во цената не е вклучено:

·         Туристичка такса – 1,5 евро од ден по лице  .

 

Цените се дадени по лице од пакет

 

Цените се дадени по лице од пакет

 

Цените се изразени во евра, плаќањето е во денарска противредност 1 евро = 62,00 ден

Важат општите услови за патување на Т.А. Феријал Кашиков  и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје