HOTEL GORSKI **** – КОПАОНИК / 1 МАЈ

КОПАОНИК

           HOTEL GORSKI ****

 

HOTEL Gorski ***** 29.04-08.05.2022
HB
Стандард соба 1/2+1 270
Еднокреветна соба 1/1 381
Lux соба 1/2+1 435
Lux соба 1/1 303
Суперирор фам. 1/2 303
Делукс фам 1/2 344
Деца од  0 до 3,99 год бесплатно
Во цената е вклучено:

·         3 ноќи на база полупансион

·         Користење на wellness & spa центар, фитнес центар

·         Анимации за деца

·         Интернет, паркинг

Во цената не е вклучено:

·         Туристичка такса – 1,5 евро од ден по лице  .

 

Цените се дадени по лице од пакет

 

Цените се изразени во евра, плаќањето е во денарска противредност 1 евро = 62,00 ден

Важат општите услови за патување на Т.А. Феријал Кашиков  и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје