Хотел ZEPTER 4**** – Врњачка Бања

 

Хотел ZEPTER 4***

Врњачка Бања

 

Хотел ZEPTER  4****   

 

29.04-02.05.2022
минимум 2 ноќевања
2 ноќи 3 ноќи
Двокреветна соба  Luks 117 140
Двокреветна соба  Deluxe 148 175
   
Во цената е вклучено :

  • Сместување на бази полупансиона
  • Бесплатно користење на спа СПА и велнес центар: затворен базен со минерална вода, сауна, џакузи (2 часа дневно)
    Бесплатно користење на фитнес центар (теретана)
    Во цената не е вклучено :
  • туристичка такса: возрасни – 1,5 евро од ден , деца од 7-14.99 – 1 евро, деца до 6.99 – 0.5 евра

 

НАПОМЕНА:

·         едно дете до 7 години во придружба на двајца возрасни се сместува бесплатно

·         едно дете до 7 години во придружба на двајца возрасни се сместува бесплатно, додека друго дете до 15 години добива 50% попуст.

·         едно дете на возраст од 7 до 15 години во придружба на еден возрасен добива 30% попуст

·         две деца на возраст од 7 до 15 години во придружба на еден или двајца возрасни, двете деца добиваат попуст од 50%

       

 

Цените се изразени во евра  по лице од пакет

 

 

Цените се дадени во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 евро = 62 ден

Важат општите услови на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје