Хотел RADAN *** – Пролом Бања

ПРОЛОМ БАЊА

     Хотел RADAN ***

 

Хотел Radan 3* 29.04-02.05.2022
Мин. 3 ноќи
Двокреветна соба 59
Цените се дадени по лице од ден
Во цената е вклучено:

·          Ноќевање на базаполн пансион

 

·          Секојдневно користење на Wellness centar

·          Празнична анимација на деца

·          Утринска гимнастика со физиотерапевт

·          Кошница со овошје во Велнес центар

·          Теретана

·          Сала за забава

·          Вежби во базен

·          Паркинг

·          Интернет

 

Напомени:

·         Дете до 9 год. со двајца возрасни се сместуваат бесплатно

·         Дете од 9 – 13,99 год. со двајца возрасни плаќа 50% од цената

·         За две или повеќе деца можност за сместување во фамилијарна соба со доплата од 13 евра од ден или во апартман

Цените се изразени во евра, плаќањето е во денарска противредност 1 евро = 62,00 ден

 

Важат општите услови за патување на Т.А. Феријал Кашиков  и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје