ZLATIBOR Mountain Resort and  SPA 5* – ЗЛАТИБОР

Хотел ZLATIBOR Mountain Resort and  SPA 5*

 

Хотел Zlatibor ***** 29.04-03.05.2022
цена по ноќ
Стандард двокреветна соба 2 лица 169
Суперирор соба 2 лица 199
Фамилијарна соба 3 лица 238
Апартман Junior 2 лица 260
Апартман Фамилијарен 3 лица 349
Во цената е вклучено:

·          Ноќевање со појадок и вечера

·          Користење на Spa & Wellness центар

·          Wi-Fi

·          Користење на детско катче

Во цената не е вклучено:

·          Туристичка такса – 1,5 евро од ден по лице  , деца до 6.99 год не плаќаат, деца од 7 до 15 год плаќаат 0,50 евра

·          Паркинг 10 евра на лице место

Карти за Музичка вечер – Ацо Пејович

Напомени:

·         Традиционална вечера на 24.04 промотиван цена 16 евра за возрасни и 8 евра за деца

·         Деца до 1,99 год. се сместуваат бесплатно со двајца возрасни

·         Деца од 2 до 6,99 год на заеднички кревет со возрасни сместување бесплатно

 Цените се дадени по соба од ден

 

Цените се изразени во евра, плаќањето е во денарска противредност 1 евро = 62,00 ден

Важат општите услови за патување на Т.А. Феријал Кашиков  и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје