22-24 Октомври 2022 Интерхотел Сандански

ИНТЕРХОТЕЛ САНДАНСКИ НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
ЕДНОКРЕВЕТНА СОБА 146€
ДВОКРЕВЕТНА СОБА 189€
СУПЕРИОР СОБА 227€
СТУДИО 273€
АПАРТМАН 307€
ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГЛО ВОЗВРАСЕН И (12-15.99г) 64€
ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГЛО ДЕТЕ 4-11.99 г 32€
БЕБЕ ДО 3.99г Бесплатно

Цените се во €, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд

Во цената Е вклучено:

 • Ноќевање со појадок
 • Користење на сауна, парна бања, фитнес центар
 • Користење затворен базен со минерална вода од 33С
 • Користење на отворен базен со минерална вода од 33С,
 • Користење на отворен термален базен со минерална вода 38С
 • Лежалка и пешкир покрај базените
  Безжичен интернет во целиот хотел
 • Паркинг
 • Сеф на рецепција
 • Детско катче со аниматор
 • Туристичка такса

Во цената НЕ Е вклучено:

 • Превоз
 • Патничко осигурување
 • Личен трошок на патникот
 • Неспомнати услуги

Доплата за вечера:

 • 15€  возрасен и дете 12-15,99 г, 8€  дете 4-12

Доплата за превоз:

 • Можност за превоз од: Битола, Прилеп, Неготино, Скопје, Велес, Струмица – 40€ по лице

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје