Хотел ASPEN GOLF & SKI RESORT 3* Разглог

Разглог

Хотел ASPEN GOLF & SKI RESORT 3* 

Aspen Golf and Ski  е сместен во убава и мирна Разлошка долина,заобиколен од величествените Рила, Пирин и Родопи, кои се дел од Националниот Парк Пирин и под защитата на УНЕСКО и е на 10 мин возење до Банско. Голф терените се на само 300 м оддалеченост. Комплексот се состои од 1 главна зграда и 2 одделни блока, Aspen Suites и Heights. Рецепцијата, ресторанот и СПА центарот се наоѓаат во главната зграда Aspen Golf.

 

 

ASPEN GOLF & SKI RESORT 3*

01.07-31.10.2023
2 ноќи 3 ноќи 4 ноќи
HB HB HB
Студио 77 110 139
Апартман со една спална 85 123 159
Апартман со две спални соби 76 108 138
 

 

Дете од 6-11,99 на дополнително легло 50% од сумата
Возрасен на дополнително легло 70% од сумата
Во цената е вклучено:

  • Ноќевање со појадок и вечера
  • Користење сауна , парна бања и  соба за релаксација затворен базен со загреана вода од 30 степени, џакузи и отворен базен
  • Детско игралиште
  • Паркинг
  • Туристичка такса

Цените се по лице за пакет аражман

 

 

 

 

 

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари. Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди