Хотел PARK HOTEL GARDENIA 4* Банско

PARK HOTEL GARDENIA 4* Банско 

 

Хотелот се наоѓа во срцето на Банско, во самиот центар, и на 800м од ски лифтот.
Во собите: два одделни кревета или еден брачен, кревет на отварање, сеф, централно греење, интернет врска, телевизор, мини бар, телефон, тоалет.
Хотел: wi-fi , конеференциска сала, затворен базен, ноќен бар, лоби бар, меана, ресторан, сауна, парна бања, фитнес центар, детски клуб, паркинг, трансфер до ски лифтот.

 

PARK HOTEL GARDENIA **** 01.04-30.11.2023
BB
Стандарт соба 58€
Лукс соба    61€
Доплата за вечера:  возрасен – 12     дете до 11,99- 8
Цената вклучува:

  • ноќевање со појадок
  • СПА центар: базен, детски базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес
  • интернет
  • туристичка такса

НАПОМЕНИ:                                                                                                                                                                                                                                             

  • Деца до 6.99 год се сместува бесплатно.
  • Еден возрасен со  деца до 11,99 плаќа две полни суми
  • Деца над 11,99 или трет возрасен на дополнително легло паќа 80% од редовната цена.
  • Единечно сместување се плаќа плус 80 % од редовната цена.

 Цените  се изразени во евра по соба од ден

 

 

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари. Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди