Хотел MEDITE  SPA RESORT 5* – Март

САНДАНСКИ

Хотел MEDITE  SPA RESORT *****

 

 

MEDITE  SPA RESORT 5*

02-05.03.2023
Мин 2 ноќи
2 ноќи 2 ноќи 3 ноќи 3 ноќи
BB НB ВB HB
Двокреветна  соба Deluxe 2 adl 2+0 309 354 422 483
Двокреветна   соба Premium

2 adl + 1 chd  до 11,99 год

 2+1 337 382 460 522
Junior апартман

2 adl + 2 chd  до 11,99 год

2+2 456 523 621 713
Двоспален апартман  Luks 4 adl 4+2 607 703 828 959
Во цената е вклучено:

  • Ноќевање на база на дадената услуга
  •  користење на  спа центарот на хотелот  Медите,базен со минерална вода, џакузи, сауна, парна бања, солена соба, соба за релаксација, фитнес центар
  •  паркинг
  • туристичка такса

 

Цените се изразени во евра по соба од пакет

 

 

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари. Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје