Интерхотел Сандански 4 * 02-05.01.2023

😍Традиционално на почетокот на Новата Година
🏢 Интерхотел Сандански 4 *
📅 02-05.01.2023
👉цена: 3 ноќевања со појадок 150 евра по лице
(сместувње во двокреветна соба)
📌Во цената е вклучено:
✅ 3 ноќевања со појадок;
✅ Користење на сауна, парна бања, фитнес центар;
✅ Користење затворен базен со минерална вода од 33⁰С
(полуолимписки размери);
✅ Користење на отворен базен со минерална вода од 33⁰С;
✅ Користење на отворен термален базен со минерална вода 38⁰С;
✅ Лежалка и пешкир покрај базените;
✅ Безжичен интернет во целиот хотел;
✅ Паркинг;
✅ Сеф на рецепција;
✅ Детско катче со аниматор;
✅ Туристичка такса;

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје