REGNUM Bansko Аparthotel and Spa*****   

REGNUM  Bansko Аparthotel and Spa*****   

 

 

 

REGNUM

Bansko Аparthotel and Spa*****

05.05-30.06.2022

ПРОМО ЦЕНИ

3+1 4+1
Junior Suite 2+0 90 + 1 гратис 83 + 1 гратис
Executive  Suite 2+1 100 + 1 гратис 93 + 1 гратис
Executive Deluxe Suite 2+2 110 + 1 гратис 102 + 1 гратис
Grand Suite 4+2 175 + 1 гратис 163 + 1 гратис
 
Деца до 9.99 год.. на доп. легло гратис
Деца од 10 – 12,99 год на доп. легло 25 23
Над 13 години на доп. легло 34 31
Деца до 6.99 год се сместуваат бесплатно
Во цената е вклучено:

·         Ноќевање  на база на полу пансион

·         користење на Спа центарот : внатрешен базен, сауна, парна бања, тропски туш, зона за релаксација,  фитнес  центар

·         детско катче

·         интернет

·         паркинг

 

 

Цените се изразени во евра по соба од ден

 

 

 

Цените се дадени во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 евро = 62,00 ден.

Важат општите услови на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin