Хотел MOUNTAIN PARADISE **** -БАНСКО

БАНСКО

Хотел

MOUNTAIN PARADISE BY THE WALNUT TREES ****

MOUNTAIN PARADISE BY THE WALNUT TREES **** 08-11.10.2022

21-24.10.2022

мин. 2 ноќевања

Студио (2+0) 29
Едноспален апартман  (2+2/ 3) 32
Цената вклучува:

  • ноќевање на база полу пансион
  •  користење на базен, сауна, парна бања,солена соба ,фитнес
  • детско катче
  • интернет
  • туристичка такса

НАПОМЕНИ:                                                                                                                                                                                                                                             

  • Деца до 5.99 год се сместува бесплатно.
  • Едно дете од 6-11.99 год со двајца возрасни сместено на дополнително легло плаќа 50% од цената. Второ дете на дополнително  легло од 6.99 до 11.99 год се сместува бесплатно.
  • Трет возрасен на дополнително легло има 20% попуст.

ДОПЛАТИ:                                                                                                                                                                                                                                    

  • Користење на бањарка- 2.5 евра со депозит од 10 евра

 

Цените се изразени во евра по лице од ден

 

 

 

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари. Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје