Хотел Green Wood  Нова Година

Хотел Green Wood  

Хотел Green Wood  лоциран во Разлог, на околу 12км од скијалиштето во Банско, кое нуди 65 км долга ски стаза и модерни содржини за скијање. Гостите можат бесплатно да ги користат отворениот и затворениот базен со топла вода, сауна, парна бања и фитнес центарот. Бесплатен бежичен интернет е достапен во целиот објект. Хотелот Green Wood располага со детска игротека, продавници и ресторан. Гостите можат да уживаат во разновидните бугарски и европски јадења со одбрани бугарски и странски вина. Понудата на хотелот исто така опфаќа и all-inclusive аранжман и други можности за оброци.

Хотел GREEN WOOD 4*
29.12.2023-03.01.2024
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА 3 ноќи 4 ноќи 5 ноќи
Еднокреветна соба (цена за 1 лица) 1 858 1030 1167
Двокреветна соба (цена за 2 лица) 2 537 644 730
Студио  (цена за 2 лица) 2+1 552 662 751
Едноспален апартман (цена за 2 лица) 2+1 567 680 773
Двоспален апартман (цена за 4 лица) 4+1 615 736 837
Дете до 5,99 години на дополнително легло Бесплатно (новогодишна вечера 30 евра)
Дете од 6 до 11,99 години на дополнително легло 174 210 245
Дете од 6 до 11,99 години на редовно легло 234 291 348
Возрасен на дополнително легло 297 353 409
Во цената е вклучено :

 • Ноќевањe со појадок и вечера
 • Новогодиншна вечера 31.12.2023
 • Специјална програма во ресторан Виртуозо на 31.12.2023  со Алекс Бучкова, фолк група и DJ забава.
 • Aфтер парти,
 • Анимација за деца со детско мени и поклони за новогодишната ноќ.
 • Бранч на 01.01.2024 од 10:00 часот
 • Користење на внатрешен базен со детски дел
 • Финска сауна, парна бања, релакс соба, туш со кофа мраз, фитнес центар
 • бесплатна игротека за деца
 • Транспорт до СКИ лифтот
 • паркинг
 • Туристичка такса
 • Интернет

Пакет цени по лице во евра

 

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари. Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

WordPress PopUp Plugin