23ти Октомври Хотел Kraljevi Cardaci Spa 4*Копаоник

23ти Октомври
Хотел Kraljevi Cardaci Spa 4* Копаоник

 

HOTEL

KRALJEVI CHARDACI Spa 4*

 

20.10.-24.10.2023

 

2 ноќи 3 ноќи
Двокреветна соба   (2+0) 102 148
Во цената е вклучено:

  • Појадок и Вечера
  •  Затворен аква парк;
  • Вечерни анимации за деца;
  • Пешачки тури за 21.10 и 22.10
  • Анимација за сите – игри без граници
  • Spa&Wellness центар на 1.500m²:
  • Неогреаничено користење на Фитнес Центар
  • Неограничено користење на сали за Пинг-Понг
  • Wi-fi

НАПОМЕНИ:

·       Туристичка такса 1€ по лице на ден за возрасни;

·       Деца 7-15 години плаќаат по 0,50€ по лице на ден;

·       Деца 0-7 години ГРАТИС

·       Хотелско осигурување 0,20€ по лице на ден плаќаат сите гости

ДОПЛАТИ:

  • Деца 2-11,99 години имат 50% попуст од цената на пакетот (во присуство на две возрасни лица);

Цените се изразени од лице по пакет

 

 

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари.Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди