Хотел MOUNTAIN PARADISE BY THE WALNUT TREES Банско

Хотел MOUNTAIN PARADISE BY THE WALNUT TREES *** Банско

 

Hotel Mountain Paradise 4*  е совршено место за одмор за секој кој ја сака планината. Се наоѓа на околу 380 метри од ски-лифтот и на 10 минути пешачење од главната улица Пирин во Банско. Hotel Mountain Paradise е комплексот кој на своите гости им нуди пријатен престој во модерен лоби бар со билијард, ресторан со 200 седишта, детско игралиште, базен и детски базен, фитнес центар, спа понуда. богата програма за релаксација и одмор.
Комплексот располага со разновидни апартмани – студија, едноспален и двоспален апартман опремени во модерен стил. Апартманите се опремени со трпезарија и место за одмор, фрижидер, ТВ, Wi-Fi, дополнителна софа кревет.

MOUNTAIN PARADISE BY THE WALNUT TREES **** 14.04-17.04.2023

мин. 2 ноќевања

BB HB
Студио 33€ 40€
Едноспален апартман  36€ 42€
Цената вклучува:

  • ноќевање на база ноќевање со појадок или полу пансион( вклучени пијалоци, наливно пиво и вино за време на оброците
  •  користење на затворен базен, сауна, парна бања,солена соба
  •  детско катче
  • интернет
  • туристичка такса

НАПОМЕНИ:                                                                                                                                                                                                                                             

  • Деца до 5.99 год се сместува бесплатно.
  • Прво дете од 6-11.99 год.  сместено на дополнително легло  со двајца возрасни плаќа 50% од цената. Второ дете  од 1,99-11.99 год на дополнително  легло  се сместува бесплатно.
  • Трет возрасен на дополнително легло во апартман има 20% попуст од редовната цена.

ДОПЛАТИ:                                                                                                                                                                                                                                   

Користење на бањарка- 2.5 евра со депозит од 20 евра

Цените се изразени во евра по лице од ден

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди