ГРЦИЈА – ПРОДОЛЖЕН ВИКЕНД НА МОРЕ

🌞✔️🌴 ПРОДОЛЖЕН ВИКЕНД НА МОРЕ ⛱ ‼️🌞
термин: 21.05-24.05.2022
✅пакет 3 ноќи / 4 дена
⭐️ Hotel Palladium 3* Kriopigi 129 евра по лице HB
⭐️Hotel Atrium 4*Pefkohori 96 евра по лице HB
⭐️Hotel Kriopigi 4*Kriopigi 95 евра по лице HB
⭐️Possidi Holidays4* Possidi 143 евра по лице HB
⭐️Hanioti Grand Otel 4*Hanioti 127евра по лице HB
⭐️Alia Palace 5*Pefkohori 169 евра по лице HB
⭐️Anna Maria Paradise 4* 143 евра по лице HB
⭐️Hanioti Melathron 4*120 евра по лице HB
⭐️ Miraggio Thermal Spa Resort 5* 255 евра по лице HB
⭐️ Lagomandra Beach&Suites 4* 148 евра по лице HB
➡️Цените се дадени по лице за сместување во двокреветна соба на база појадок и вечера
➡️Понудата е валидна за ограничен број на соби
—————————————————————-
☎️ За повеќе информации јавете се на: 👇👇👇
Скопје : +389 2 31 31 001
Штип : +389 32 394 001
🟣 Viber 🟢 WhatsApp: +389 78 394 021 / 070 264 224

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin