H.Kraljevi Cardaci Spa 4*- Копаоник

Велигденски Пакет
H.Kraljevi Cardaci Spa 4*- Копаоник

Период 13.04-17.04.2023

2 деца до 11,99 години ГРАТИС

4 дена / 3 ноќи 198€ по лице пакет
5 дена / 4 ноќи 258€ по лице пакет

Во цената е вклучено:

– Појадок и Вечера на база шведска маса (Оброците се служат на база шведска маса, доколку во хотелот престојуваат помалку од 30 лица оброците се организират на по сет-мени)

– Неограничено користење на Spa&Wellness центар кој се простира на 1.500m²:
– Затворен базен со димензии 14x6m со џакузи

– Финска Сауна
– Био Сауна (руска бања)
– Арома Бања (турска бања)
– Хамам

– Солено-ледена соба
– Kneipp базен
– Тапидариум

– Неогреаничено користење на Фитнес Центар
– Неограничено користење на сали за Пинг-Понг

– Baby Cot

– Детско катче во присуство на родител
– Wi-Fi низ цел хотел

– Надворешен паркинг (лимитиран капацитет-резервација не е дозволена)
– Целодневна анимација за деца ( бојадисување на јајца, велигденски натпревари, детски представи)
– Доцно одјавување од хотел
– Детска Представа
– Натпревар во кршење на јајца;
– Детски Работилници во бојадисување на јајца;
– Пијалок за “Добредојде’’

Напомена:
Престој во Спа центар за возрасни не е дозволен за деца под 12 години.

Детски SPA CENTAR:
– МИНИ АКВА ПАРК
– Baby базен со димензии 6x4m (длабочина 0,4m)
– Детски Базен со димензии 13x11m (длабочина 1m)

Услови за деца:
– 2 деца до 11,99 години ГРАТИС;
– Деца 12-15 години имаат 50% попуст од цената на возрасно лице;
– Трето и Четврто дете 2-11,99 години во присуство на две возрасни лица 50% попуст;

Во цената не е вклучено (задолжително се наплаќа на рецепција):

– Туристичка такса 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години плаќаат по 0,50€ по лице на ден; Деца 0-7 години ГРАТИС

– Хотелско осигурување 0,20€ по лице на ден плаќаат сите гости

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

WordPress PopUp Plugin