Хотел CASA KARINA **** – БАНСКО

БАНСКО

Хотел CASA KARINA ****

Хотел

CASA KARINA 4*

21.04-25.04.2022
2 ноќи 3 ноќи 4 ноќи
Двокреветна соба   2+2  (до 11.99год) 143 179 209
Студио  2+1  (до 3.99год) 143 179 209
Студио  Лукс 2+1  (до 3.99год) 159 202 237
Едноспален апартман  2+2  (до 11.99 год/1возрасен) 151 190 224
Двоспален апартман  4+2  (до 11.99год/1возрасен) 151 190 224
Еднокреветна соба 1+0 215 269 316
 
Возрасен на дополнително легло 115 144 168
Дете од 3.99-11.99 год на дополнително легло 85 107 126
Дете од 3.99-11.99 год на редовно легло 93 116 137
Дете до 3.99 год се сместува бесплатно
Во цената е вклучено:

·         Ноќевања на база all inc

·         користење на базен, фитнес, парна бања, сауна

·         детско катче , интернет , туристичка таксa

ДОПЛАТИ:

Задолжителна доплата:

·         Подземен паркинг – 6.20 евра од ден

·         Користење на бањарка за време на целиот престој –2.60 евра со депозит од 15.40 евра

·         Користење на бебешко креветче – 2.60 евра од ден

Цените се во евра по лице од пакет

 

 

Цените се изразени во евра, плаќањето е во денарска противредност 1 евро = 62,00 ден

Важат општите услови за патување на Т.А. Феријал Кашиков  и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје