Хотел MEDITE  SPA RESORT ***** – Сандански

САНДАНСКИ

Хотел MEDITE  SPA RESORT *****

 

 

MEDITE  SPA RESORT 5*

21-25.04.2022
Мин 3 ноќи
3 ноќи 3 ноќи 4 ноќи 4 ноќи
BB НB ВB HB
Двокреветна  соба Deluxe 2 adl 2+0 491 573 606 706
Двокреветна   соба Premium

2 adl + 1 chd  до 11,99 год

 2+1 532 621 654 767
Junior апартман

2 adl + 2 chd  до 11,99 год

2+2 741 859 915 1.063
Двоспален апартман  Luks 4 adl 4+2 979 1.140 1.209 1.411
Во цената е вклучено:

  • Ноќевање на база на дадената услуга
  •  користење на  спа центарот на хотелот  Медите,базен со минерална вода, џакузи, сауна, парна бања, солена соба, соба за релаксација, фитнес центар
  •  паркинг
  • туристичка такса

 

Цените се изразени во евра по соба од пакет

 

 

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари. Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје