Хотел Мона 4* Златибор

                                                                                               FIRST MINUTE OFFER
                                                                                           (за резервација до 24.03.2023)
                                                                          МОНА 4*- ЗЛАТИБОР
Термин 13.04-18.04.2023

Пакет од 3 ноќи по лице:

– Standard Room – 147€

– Comfort Room – 167€

– Superior Room – 190€

– Single Room – 234€

Пакет од 4 ноќи по лице:

– Standard Room – 176€

– Comfort Room – 199€

– Superior Room – 230€

– Single Room – 280€

Во цената е вклучено:
– Ноќевање со појадок
– Користење на затворен базен, џакузи,сауни..
– Фитнес Центар
– Wi-Fi
– Детско Катче
– Натпревар во боење на велигденски јајца

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1€ по лице на ден; Деца од 7-14,99 години плаќаат 0,50€ по лице на ден; Деца до 7 години не плаќаат (наплата во агенција)
– Надворешен паркинг 6€ по кола за 24h

Услови за деца:
– Деца до 1,99 години во присуство на две полноплатежни лица ГРАТИС.
– Деца 2-6,99 години 3€ по лице на ден;
– 7-9,99 години 4€ по лице на ден:
– Деца 10-11,99 години во присуство на две полноплатежни лица доплата 17€ по лице на ден.
– Tрето возрасно лице на дополнително легло 33€ по лице на ден;

Доплата за вечера

– Доплата за вечера за возрасно лице 15,50€ по лице на ден
– Доплата за вечера за деца 2-6,99 години 8€ по лице на ден
– Доплата за вечера за деца 7-11,99 години 11€ по лице на ден
– Престој на домашни миленичиња е дозволен со претходна најава доплата 10€ на ден.

Плаќањето е во денарска против вредност 1 евро 62 денари

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

WordPress PopUp Plugin