Хотел NATALY SPA 2* – Соко Бања

Соко Бања

Хотел NATALY SPA 2*   

 

 

Хотел Nataly Spa 2*

http://www.natalyspa.com/

22-25.04.2022
BB HB
Двокреветна соба 1/2 35 40
Политика за деца

деца  до 4,99 год

Бесплатно
Во цената е вклучено

Користење на  базен и спа центар ( сауна, парна бања, џакузи )

Во цената е вклучено :

  • Ноќевање со појадок или полу пансион
  • Користење на базен и спа центар ( сауна, парна бања , џакузи, тропски туш. )
  • Туристичка такса
  • Паркинг, Wi Fi,  Клима

НАПОМЕНА:

·         Деца до 5 год со услуги ноќевање со појадок со двајца возрасни се сместуваат бесплатно

·         Деца 0-3 год гратис за услуги на полупансион, деца од 3-5 год  гратис сместување со појадок, доплата за вечера 3 евра

·         Деца од 5- 12 год имаат 50% попуст на цена ноќевање , сопствен кревет и бток во зависност од избраните услуги, деца до 7 год не плаќаат туристичка такса, деца од 7- 15 год плаќаат туристичка такса 0.50 еур

 

Цените се изразени во евра  по лице од ден

Цените се дадени во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 евро = 62 ден

Важат општите услови на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје