HOTEL PUTNIK 4*- КОПАОНИК

                                                     ПАКЕТ ВЕЛИГДЕН
                                    HOTEL PUTNIK 4*- КОПАОНИК
Термин 13.04-19.04.2023

2 деца до 11,99 години ГРАТИС

4 дена / 3 ноќи 195€ по лице
5 дена / 4 ноќи 260€ по лице
6 дена / 5 ноќи 285€ по лице
7 дена / 6 ноќи 342€ по лице

Во цената е вклучено:
– Сместување на база појадок и вечера;
– Две деца до 11,99 години ГРАТИС во придружба на две возрасни лица;
– Неограничено користење на Wellness&Spa (затворен базен за возрасни, затворен базен за деца, џакузи, финска сауна, руска сауна, инфрацрвена сауна, турска бања,тапидариум)
– Неограничено користење на фитнес Центар
– Анимација за деца 14.04-16.04 во два термина (12:00-14:00h – 17:00-18:00h)
– Детска игротека и Entertainment Room

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса: 1€ по лице на ден за возрасни; 0,60€ по лице на ден за деца 7-15 години; Деца до 7 години не плаќат такса (доплата за туристичка такса се врши во агенција при резервација)
– Хотелско осигурување 0,20€ по лице на ден за сите гости (доплата се врши во агенција при резервација)

Плаќањето е во денрска против вредност 1 евро 62 денари

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди