Хотел  SOLARIS RESORT  5* – Врњачка Бања

ВРЊАЧКА БАЊА

Хотел  SOLARIS RESORT  *****

 

хотел

 SOLARIS RESORT  *****

WELLNESS пакет Влигден

22.04-25.04.2022 

HB

2 ноќи 3 ноќи 4 ноќи
Апартман 314 427 536
Во цената е вклучено:

  • ноќевање со појадок и вечера
  • користење на спа центар ( базен со солена вода, солена соба, сауна, парна бања, џакузи )
  • пилинг во парна бања
  • интернет
  • паркинг

Во цената не е вклучено:

  • туристичка такса – 1.5 евро по лице од ден
  • доплата за Влигденски ручек – 13 евра за возрасен, 6 евра за деца од 4-12 год.
  • доплата за деца 0-4 год. – бесплатно сместување , деца 4-12 -23 евра од ден

Цените се изразени во евра по соба за дадениот пакет

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари. Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје