Хотел  ST. GEORGE SKI & SPA**** – БАНСКО

БАНСКО

         Хотел  ST. GEORGE SKI & SPA****

 

ХОТЕЛ ST.GEORGE SKI & SPA 4 ****

 

21.04-25.04.2022
BB HB
3 4 3 4
Студио 2 возрасни 185 235 245 313
Едноспален апартман 2 возрасни + 1 дете (4-11) 235 300 310 397
Двоспален апартман 2 возрасни + 2 дете (4-11) 252 320 340 435
Троспален апартман 4 возрасни 329 415 444 569
Цената вклучува:

·         ноќевање по избраниот пакет + празнично Велигденско мени на 24.04

·         бесплатно  користење на внатрешен базен, фитнес, сауна, парна бања, џакузи

·         забавен “ лов” на велигденски зајци

·         интернет

·         детско катче

·         туристичка такса

 

 

Цените се изразени во евра по соба од пакет

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари.Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди