Хотел CASA KARINA 4* – Банско

Банско

Casa Karina ****

Хотелот Casa Karina 4* е  изграден во 2007 година претставува луксузен апартмански хотел кој се наоѓа 100м од гондолата, 100м од Парк Пирин, и 1000м од центарот на Банско. Во состав на хотелот има и кафе бар, место за забава и одмор, билјард.

Хотелот на гостите им нуди бесплатно користење на затворен базен, сауна, парна бања, како и најразновидни спа третмани со одредена доплата.

Хотел

CASA KARINA 4*

14.04-17.04.2023
Пакет 3 ноќи
Двокреветна соба / 2возрасни + 1возрасен

 2возрасни +2 деца до 11.99год

181
Студио / 2возрасни +1  дете до 3.99год 187
Студио Luks  / 2возрасни + 1возрасен

 2возрасни +2 деца до 11.99год

214
Едноспален апартман / 2возрасни + 1возрасен

 2возрасни +2 деца до 11.99год

192
Двоспален апартман  / 4возрасни + 1возрасен

4возрасни +2 деца до 11.99год

192
Еднокреветна соба 1+0 272
 
Возрасен на дополнително легло 144
Дете од 6-11.99 год на дополнително легло 109
Дете од 6-11.99 год на редовно легло 118
Дете до 5.99 год се сместува бесплатно
Во цената е вклучено:

·         Ноќевања на база all inclusive ( програмата на all inclusive важи само за основниот ресторан)

·         Велигденски ручек

·         користење на базен, фитнес, парна бања, сауна

·         детско катче

·         интернет

·         туристичка таксa

ДОПЛАТИ:

·         Подземен паркинг

·         Користење на бањарка за време на целиот престој

·         Користење на бебешко креветче – 3 евра од ден

 

Цените се во евра по лице за 3 ноќи

Цените се изразени во евра, плаќањето е во денарска противредност 1 евро = 62,00 ден

Важат општите услови за патување на Т.А. Феријал Кашиков  и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди