INTERHOTEL SANDANSKI**** – Сандански

                                       БУГАРИЈА

                                С А Н Д А Н С К И

                              INTERHOTEL SANDANSKI****

 

INTERHOTEL SANDANSKI****

 

22-25.04.2022
3 ноќи
Сместување капацитет HB
Двокреветна соба Standard 2 возрасен 246
Еднокреветна соба Standard 1 возрасен 341
Двокреветна соба Luks 2 возрасни 280
Студио Standard 2 возрасни 322
Апартман Luks 2 возрасни 355
Апартман   Family 3 возрасни 319
 
Возрасен на дополнително легло 190
Деца од 4-11.99 год на дополнително легло  во двокреветна соба 96
Деца од 4-11.99 год на дополнително легло  во студио или апартман 82
Деца до  3.99 год се сместуваат бесплатно
Во цената е вклучено:

·         ноќевање база на појадок и вечера

·         Користење на отворен и затворен базен со минерална вода, сауна, парна бања и фитнес центар

·         детско катчена отворено со професионални аниматори

·         Велигденски ручек на 24.04.2022 од 11:30  до 14:30

·         Празнична програма  за време на вечера 24.04

·         Паркинг

·         Wi-Fi

·         Туристичка такса

Напомени:

·         За 7+ ноќевања важат специјални пониски цени

·

Цените се изразени во евра по лице од пакет

 

 

 

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари. Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје