Вила МУСТАКАС -ПОЛИХРОНО

   

ПОЛИХРОНО (ХАЛКИДИКИ)

Полихроно – Место на првиот крак  со долга песочна плажа, со маркети, пекари, хотели, вили и апартмани, таверни, кафулиња, барови…

Вила МУСТАКАС на 30 – 40 метри од плажа, располага со 1/2, 1/3 (1 дупли и 1 поединечен крвет), опремени со:мини кујна, купатило, ТВ, тераси,wi-fi… Климата е вклучена во цената.

ПОЛИХРОНО МУСТАКАС
ПЕРИОД НOЌ 1/2

стд

1/3

стд

1/4

стд

01.06-08.06 7 95 100 105
08.06-15.06 7 150 160 170
15.06-22.06 7 200 220 240
22.06-29.06 7 260 280 300
29.06-06.07 7 280 300 320
06.07-13.07 7 300 320 340
13.07-20.07 7 320 340 360
20.07-27.07 7 340 360 380
27.07-03.08 7 340 360 380
03.08-10.08 7 340 360 380
10.08-17.08 7 340 360 380
17.08-24.08 7 330 350 370
24.08-31.08 7 300 320 340
31.08-07.09 7 240 260 280
07.09-14.09 7 180 190 200
14.09-21.09 7 140 150 160
21.09-28.09 7 95 100 105

Цените се изразени во евра за наем на студија или апартмани за 7 ноќевања.         

Доплата за туристичка такса 0.5еур по соба по ден,1 еур во дуплекс(се плаќа во агенција).

Задолжително патничко здравствено осигурување – без франшиза до 65 год. – 200 ден, од 65 до 70 год. – 400 ден.

Собите се напуштаат во 9 ч а сместувањето во 14 ч по локално време.

 

Останати услови :

 

  • За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти
  • Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената.
  • Сопствениците на објектите го задржуваат правото при евентуално направена-причинета штета да извршат наплата за истата од клиентите кои се сместени во моментот.
  • При сместувањето, ако гостите забележат некој недостаток, или дел од инвентарот да е оштетен, должни се да ги известат сопствениците на објектот,или лицето кое ги сместува, за да не дојде до плаќање на веќе оштетен инвентар.
  • Агенцијата организатор не може да ја гарантира брзината ниту достапноста на интернетот во објектите каде што е наведен интернетот  како бесплатна услуга.
  • Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.

 

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје