Апарт Хотел Блу – Сарти

Апарт Хотел Блу Сарти

 

Вилата се наоѓа во новиот дел на Сарти, попознат како плажата Сарти Бич, во средина идеална за пријатен и релаксирачки одмор. Само шеталиштето ја дели вилата од песочниот дел на плажата, каде што влезот во морето е постепен, погоден за семејства со мали деца. Од Центарот на Сарти е одалечена на 1,7км.  Сместувачките капацитети се дизајнирани за сместување од две до четири лица. Голем број студија/апартмани имаат директен или страничен поглед на море, поглед на градина, 1/2 еко студиа кој немаат поглед , а секое од нив има комплетно опремена кујна, бања/тоалет, тераса или седење, ТВ, WiFi интернет и клима (се доплаќа на лице место од 5 еур на ден)

  • -Eko 1/2 студиата (гледат во ѕид) на приземје или втори спрат имаат дупло легло или твин споени кревети
  • -Еко 1/3 студиата се на приземје и немаат сопстена тераса, т.е седењето им се наоѓа пред врата во внатрешниот дел на вилата (двор)
  • -1/2ссв студиата гледат во ѕид и странично према море (нема чист поглед) дупло легло
  • -1/2пул вју се свртени од внатрешноста према базен, дупло легло
  • -1/3+1 собата е лоцирана на приземје и има своја надворешна тераса, со 2 дупли легла, од кој едното 140см, второто 160см
  • -1/4св е лоцирана на 1ви спрат и гледа према улица и према море, со две брачни легла.

Максимум сместување на едно дете до 3.99год е дозволено да дели легло со родители.

 

За оваа програма нема да има организиран превоз, понудата се однесува за со сопствен превоз

 

Датуми 1/2eco 1/2 1/2ssv 1/3eco 1/3GV 1/3SV 1/4SV 1/3+1
03.06.2023 – 10.06.2023 189 € 199 € 209 € 199 € 209 € 249 € 279 € 269 €
10.06.2023 – 17.06.2023 269 € 299 € 319 € 299 € 319 € 339 € 369 € 359 €
17.06.2023 – 24.06.2023 299 € 339 € 349 € 339 € 349 € 369 € 399 € 389 €
24.06.2023 – 01.07.2023 359 € 399 € 419 € 399 € 419 € 429 € 479 € 469 €
01.07.2023 – 08.07.2023 449 € 469 € 489 € 469 € 489 € 519 € 559 € 549 €
08.07.2023 – 15.07.2023 449 € 469 € 489 € 469 € 489 € 519 € 559 € 549 €
15.07.2023 – 22.07.2023 449 € 469 € 489 € 469 € 489 € 519 € 559 € 549 €
22.07.2023 – 29.07.2023 489 € 519 € 539 € 519 € 539 € 569 € 609 € 599 €
29.07.2023 – 05.08.2023 489 € 519 € 539 € 519 € 539 € 569 € 609 € 599 €
05.08.2023 – 12.08.2023 489 € 519 € 539 € 519 € 539 € 569 € 609 € 599 €
12.08.2023 – 19.08.2023 459 € 479 € 499 € 479 € 499 € 529 € 579 € 569 €
19.08.2023 – 26.08.2023 369 € 399 € 389 € 399 € 389 € 429 € 489 € 479 €
26.08.2023 – 02.09.2023 299 € 329 € 339 € 329 € 339 € 379 € 429 € 419 €
02.09.2023 – 09.09.2023 219 € 239 € 249 € 239 € 249 € 279 € 329 € 309 €
09.09.2023 – 16.09.2023 159 € 169 € 179 € 169 € 179 € 189 € 229 € 219 €
16.09.2023 – 23.09.2023 109 € 129 € 119 € 129 € 119 € 149 € 169 € 159 €
23.09.2023 – 30.09.2023 79 € 89 € 99 € 89 € 99 € 119 € 149 € 139 €

-Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз).

-Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

Првите два и последните 3 термина се ПРОМО ЦЕНИ, и истите на подложат на попус

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди