Апартман ”ANASTASIJA”  – НЕА ПЛАГИА

Апартман ”ANASTASIJA”- Неа Плагиа

Апартман ”ANASTASIJA” е лоциран во центарот на Неа Плагијаво близина на таверната ,,Hriso Pagoni и на околу 60 м. од плажа. Располага со 1/4+2 дуплекс,со две одделни спални соби во едната француски лежај, во другата спална соба два единечни кревети, дневна соба со легла на извлекувања во продолжение е и комплетно опремена кујна, WC, и голем балкон.

*Доплата на туристичка такса -1€ на дуплекс од ноќ (се плаќа во агенција )

 

*цените обележани со црвено се промо и не подлежат на попуст!

Цените се за наем на дуплекс

Термини

1/4 +1ДУПЛЕКС

Бр. ноќевања

20.05.2023-27.05.2023

200 промо

 7

27.05.2023-03.06.2023

320 промо 

7

03.06.2023-10.06.2023

400

7

10.06.2023-17.06.2023

450

7

17.06.2023-24.06.2023

470

7

24.06.2023-01.07.2023

540

7

01.07.2023-08.07.2023

590

7

08.07.2023-15.07.2023

620

7

15.07.2023-22.07.2023

650

7

22.07.2023-29.07.2023

650

7

29.07.2023-05.08.2023

670

7

05.08.2023-12.08.2023

670

7

12.08.2023-19.08.2023

650

7

19.08.2023-26.08.2023

570

7

26.08.2023-02.09.2023

520

7

02.09.2023-09.09.2023

470

7

09.09.2023-16.09.2023

420 промо 

7

16.09.2023-24.09.2023

370 промо 

7

лима (вклучена во цената), Wi-Fi (вклучена во цената)

Услови под кои важи аранжманот

 

 • Термините во табелите се денови на започнување и на завршување на аранжманот.
 • За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 10 дена пред започнување на аранжманот.
 • Преземањето на собите започнува најрано во 14 часот по локално време првиот ден, а напуштањето на истите е најдоцна до 9 часот по локално време последниот ден од аранжманот. Ненавременото напуштање на собите може да биде причина за нарушување на одморот и комодитетот на клиентите кои треба да влезат во студијата/ апартманите во следниот термин.
 • Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.
 • Единствено е дозволено сместување на едно дете до 5,99 години над бројот на кревети во секое студио или апартман 
 • За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти.
 • Сопствениците на објектите го задржуваат правото при евентуално направена-причинета штета да извршат наплата за истата од клиентите кои се сместени во моментот.
 • Туристичката агенција  има потпишано договори за фиксен (гарантиран) закуп на капацитетите наведени во оваа понуда.
 • Цените објавени во табелите се конечни, без скриени трошоци. Користењето на клима-уред, интернет е вклучено во цената .
 • не може да гарантира стабилност, брзина или коректност на интернет врската во кој-било објект од целата понуда.
 • Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената.
 • Пред тргнување, Ве молиме да ја проверите важноста на своите патни исправи и задолжително да обезбедите патничко-здравствено осигурување, 

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари.Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди