Хотел ASPEN **** – Банско

БАНСКО

         Хотел  ASPEN ***

Хотел  ASPEN *** 01.04.2022-09.05.2022

10.05.2022-30.06.2022

HB
2 ноќи 3 ноќи
Студио 2+1 57 78
Едноспален апартман 2+2 60 86
Двоспален апартман 4+1 56 82
 
Дополнителен кревет
Дете од 0-4.99 г. Бесплатно
Дете од 5-11,99 г. 50% од цена за возрасен
Возрасен 70% од цена за взорасен
Цената вклучува:  

·         ноќевање  на избраната услуга

·         користење на внатрешен базен , сауна, парна бања

·         интернет

·         паркинг

Во цената не е вклучена:

·         туристичка такса – 1 евро од ден

 

 Цените се изразени во евра по лица  од пакет 

 

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари. Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди