Хотел „Белаџио“ – ФУРКА

Хотел „Белаџио“

Сместен под прекрасна зелена борова шума, на околу 400 метри о0д море, „Белаџио“ е три ѕвезден хотел кој располога со вкупно 80 двокреветни, трикреветни и семејни соби со кревети на спрат, сите опремени со мини-бар, тоалет со фен, тераса, ЛЦД ТВ, клима и интернет вклучени во цената.Сопствен затворен паркинг, надворешен базен, бар, ресторан, детски дел, спортско игралиште, убаво уредена градина-двор. Рецепцијата работи 24 часа а како дополнителни услуги хотелот нуди рент а кар, масажа, менувачница итн. Одличен е за вистински одмор а пред се за смејства со деца

Цени по лице за 7 ноќевања на база Се Вклучено (All Inclusive)

ТЕРМИН НОЌЕВАЊА СЕ ВКЛУЧЕНО
12/06-19/06 7 399
19/06-26/06 7 435
26/06-03/07 7 455
03/07-10/07 7 485
10/07-17/07 7 495
17/07-24/07 7 525
24/07-31/08 7 525
31/07-07/08 7 525
07/08-14/08 7 525
14/08-21/08 7 525
21/08-28/08 7 495
28/08-04/09 7 485
04/09-11/09 7 465
11/09-18/09 7 389
18/09-25/09 7 375

 

 

Веб-страница: www.bellagio-hotel.gr

 

Информации за хотелот:

 • Оддалеченост од плажа околу 400 метри
 • Сопствен паркинг
 • Голем убаво уреден зелен двор
 • Ресторан, бар, спортско игралиште, детски дел

 

Услуги:

 • Се вклучено (All Inclusive)
 • Клима уред, интернет, ТВ, тераса, сопствено купатило – тоалет
 • Менување пешкири и постелнина на 4 ден

 

Услови за сместување:

 • 1 дете до 11,99 години бесплатно
 • 2 дете до 4,99г. бесплатно
 • 2 дете од 5 до 11,99г. 50% попуст
 • 3 возрасен 30% попуст

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје