Хотел GARDENIA 4* Банско

БАНСКО

         Хотел  GARDENIA ****

 

Хотел  GARDENIA ****

01.04-30.11.2022
BB
Двокреветна соба 2+0 24
Двокреветна Лукс соба 2+1 26
Фамилијарна соба 2+2 26
Апартман со џакузи 2+2 26
 
Цената вклучува:

·         ноќевање со појадок

·         бесплатно  користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес

·         ски остава

·         трансфер до ски-лифтовите

·         интернет

·         туристичка такса

Напомени:

  • Доплата за еднокреветна соба +80%
  • Сместување на еден возрасен со едно дете до 11,99 год, детето плаќа 80% од цената за возрасен
  • Деца од 0 – 5,99 год, се сместуаат бесплатно со придружба на двајца возрасни
  • Деца од 6 – 11,99 год сместување на дополнителен кревет со двајца возрасни, плаќа 50% од цената
  • Деца нас 11,99 год и возрасни на дополнителен кревет плаќаат 70% од цената

 

  • ДОПЛАТА:
  • Доплата за вечера 10 евра возрасен , деца од 6- 11,99 год. 4 евра

 

 

 

Цените се изразени во евра по лице од ден

 

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари.Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди