Хотел ,,PLATANOS“

 

Хотел ,,PLATANOS“ – ЛЕПТОКАРИЈА

 

 Лептокарија е лоцирана на најубавиот дел на брегот под Олимп. Лептокарија ја поврати својата “стара слава” поради фактот што во последно време многу се изгради како на пример: центарот на градот со голема пешачка зона, уредена плажа, шеталиште, убав голем парк, многу хотели, ресторани, кафичи и продавници.

  Хотел Платанос – со убав двор, со 1/2, 1/3 и 1/4 (2 поединечни кревети и два кревети на спрат) студија на 80 – 90 м од плажа, секоја соба со TWC, кујна одделена од спалната, тераса, тв, клима (доплата за клима по 5 € по ден). Собите на поткачено приземје немаат клима. Агенцијата организатор не може да  ја гарантира брзината ниту достапноста на интернетот во објектот каде што е наведен како бесплатна услуга.

 

 

 ЛЕПТОКАРИЈА ХОТЕЛ ПЛАТАНОС
СТУДИЈА
ПЕРИОД НОЌИ 1/2 1/3 1/4
09.06-16.06 7 110 120 130
16.06-23.06 7 150 160 170
23.06-30.07 7 200 210 220
30.06-07.07 7 220 230 240
07.07-14.07 7 230 240 250
14.07-21.07 7 250 260 270
21.07-28.07 7 260 270 280
28.07-04.08 7 260 270 280
04.08-11.08 7 260 270 280
11.08-18.08 7 260 270 280
18.08-25.08 7 240 250 260
25.08-01.09 7 210 220 230
01.09-08.09 7 170 180 190
08.09-15.09 7 140 150 160

 

Доплата за туристичка такса 0,5 € – 1 € по соба на ден (во агенција).

Цените се изразени во евра за наем на студио за 7 ноќевања.

 

Напомена: Задолжително патничко здравствено осигурување – без франшиза

За  хигиената во студијата за време на престојот се грижат самите клиенти.

Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето  во 13:00 ч по локалno време.

 

 

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари.Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје