Хотел REGNUM Аparthotel and Spa 5* – Бaнско

REGNUM

Bansko Аparthotel and Spa*****   

 

 

 

REGNUM

Bansko Аparthotel and Spa*****

17.04.2022-24.04.2022

26.04.2022-17.07.2022

11.09.2022-30.11.2022

21.04.2022-25.04.2022

18.07.2022-10.09.2022

BB HB BB HB
Executive  апартман 2+1 68 84 73 91
Executive  апартман  (поглед планина) 2+1 73 89 78 96
Executive Deluxe апартман 2+2/1 78 94 83 101
Executive Deluxe апартман (поглед планина) 2+2/1 83 99 88 106
Grand апартман 4+2/1 88 104 93 113
Grand апартман ( поглед планина) 4+2/1 131 164 136 172
 
Деца од  7-12.99 г. на дополнително легло 20 26 22 28
Возрасни лица на дополнително легло 26 34 28 32
Деца до 6.99 год се сместуваат бесплатно
Во цената е вклучено:

·         Ноќевање  на база на одбраната услуга

·         користење на Спа центарот : внатрешен базен, сауна, парна бања, тропски туш, зона за релаксација,  фитнес  центар

·         користење на ски гардаробер

·         Трансфер хотел – ски кабина -хотел

·          детско катче

·         интернет

·         паркинг

НАПОМЕНИ:

·      Прво дете од 0-9.99 год.  со родител на редовно легло- важат условите за еднокреветна соба

·      1 возрасен со 1 дете над 10 год. на редовен кревет – важат условите за двокреветна соба

·      1 дете од 7до 11,99 год со 1 возрасен сместено на редовно легло

·      1 возрасен со две деца од 7 до 11,99 год , едно дете плаќа по редовна цена второ дете плаќа по табелата

·      Еднокреветна соба 75% +

 

 

 

Цените се изразени во евра по соба од ден

 

Цените се дадени во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 евро = 62,00 ден.

Важат општите услови на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје