Хотел  RIVERSIDE **** – БАНСКО СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА  за период од 11.09 до 30.11.2022

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

 за период од 11.09 до 30.11.2022

ХОТЕЛ  RIVERSIDE BOUTIQUE HOTEL **** Банско – Бугарија

      Специјална понуда  11.09-30.11.2022

 Недела – Четврток  Петок-Сабота

All InclusiveLight + SPA

33 36

Цените се дадени во евра по лице од ден

 Дадените цени важат за сместување во двокреветна соба и вклучуваат:

  • Спа пакет (топол базен, арома сауна, сауна со солени панели, финска сауна, релакс зона), фитнес, интернет, паркинг, детско катче и туристичка такса.

Напомена:

  • Дете до 6 години со двајца возрасни се сметстува бесплатно;
  • Дете од 6 до 11.99 години, на дополнително легло доплаќа 16 евра од ден
  • Возрасно лице, на дополнително легло доплаќа 26 евра од ден
  • Доплата за еднокреветна соба 11 евра од ден

  Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари.

  Плаќањето е исклучиво во денари

    Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди