ХОТЕЛ RIVERSIDE BOUTIQUE HOTEL **** Специјална понуда од 01.07 до 10.09.2022

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

За период од 01.07 до 10.09.2022

ХОТЕЛ RIVERSIDE BOUTIQUE HOTEL ****

Банско – Бугарија

ПОЈАДОК  +  СПА 23 евра
ПОЈАДОК + ВЕЧЕРА+ СПА 28 евра
All  InclusiveLight + СПА 36  евра

Цените се дадени по лице од ден

 Дадените цени важат за сместување во двокреветна соба и вклучуваат:

  • Спа пакет (топол базен, арома сауна, сауна со солени панели, финска сауна, релакс зона), фитнес, интернет, паркинг, детско катче и туристичка такса

Напомена:

  • Дете до 6 години со двајца возрасни се сметстува бесплатно;
  • Дете од 6 до 11.99 години, на дополнително легло доплаќа  11 евра за ноќевање со појадок, 13 евра за појадок и вечера и 16 евра за All Inclusive по ден
  • Дете од 6 до 11.99 години на редовно легло добива 35% попуст од цената на возрасно лице
  • Возрасно лице, на дополнително легло доплаќа 16 евра за ноќевање со појадок, 21 евро за појадок и вечера, и 26 евра за All inclusive/ по ден;
  • Доплата за еднокреветна соба 8 евра по ден

Цените се изразени во евра,  плаќањето е во денарска противредност, 1€ = 62 денари.

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков И СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје