HOTEL REGNUM SKI & SPA ***** Планински релакс

  HOTEL REGNUM SKI & SPA *****

БАНСКО

За период од 11.09 – 30.11.2022

  

Вид на сместување Број на легла Дополнително легло HB

3+1

HB

4+1

Junior Apartment

(двокреветна соба)

2 Детско креветче 90 + 1 бесплатно 83 + 1

бесплатно

Executive Suite

(спална и дневна)

2 1 дете 101 + 1 бесплатно 93 + 1

бесплатно

Executive Deluxe Suite

(спална и дневна)

2 2 деца 110 + 1 бесплатно 102 + 1

бесплатно

Grand Suite

(две спални и дневна)

4 2 деца 175 + 1 бесплатно 163 + 1

бесплатно

Сместување на дополнително легло Деца до 9 години бесплатно
10-12 години 25 23
Над 16 години 34 31

Цените се изразени во евра по лице од ден

Во цената е вклучено:

  • Појадок и вечера на блок маса/ или поставено мени (на база HB)
  • Користење на Регнум СПА– затворен базен со детски дел, фински сауни, парна бања, тропски туш, соба за релаксација, фитнес сала, џакузи.
  • Користење на отворен комплекс со топла минерална вода “Регнум термална бања” во Село Бања (6 км од Банско), отворен базен, детско катче, џакузи, сауна, парна бања
  • Интернет, сеф во апартманот, паркинг, туристичка такса, транспорт од/до “Регнум термална бања”

Напомена:

  • Туристичката такса за деца до 9 години се доплаќа 1 евро од ден
  • Единечно сместување се плаќа 85% од цената на собата
  • Апартман со поглед на планина се доплаќа 6 евра од ден.

Цените се изразени во евра, плаќањето е во денарска противредност, 1€ = 62 денари.

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков И СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди