ВИЛА ANGELS – НЕА ВРАСНА

ВИЛА ANGELS – НЕА ВРАСНА

Лоцирана во Неа Врасна, на 80 метри од море , Студиата се со поглед на море и планина, оваа вила  на гостите им нуди и бесплатно Wi-Fi и клима Секое стд  има еден брачен кревет и кревети на спрат ,  бања, постелнина,  телевизор со рамен екран со сателитски канали, трпезарија, комплетно опремена кујна и балкон со поглед на градот.

 

ТЕРМИН НОЌИ Angels  1/4 студио
04.06. 7 315€
11.06. 7 315€
18.06. 7 315€
25.06. 7 350€
02.07. 7 350€
09.07. 7 420€
16.07. 7 450€
 23.07 7 450€
30.07. 7 450€
06.08. 7 450€
13.08. 7 450€
20.08. 7 450€
27.08. 7 420€
03.09. 7 350€
10.09. 7 315€

НАПОМЕНИ

  • Цените се за  наем на студио  за 7 ноќи   без превоз
  •   Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
  •  Во студио, дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла.
  •  Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, истите се напуштаат во 10:00 часот, а се добиваат околу 14:00 часот (локално време);
  •   Хигиената си ја одржувате сами за време на престојот;
  •  Превоз од: / Скопје / / Велес / Удово / Гевгелија;
  •  Автобусот ги остава/зема патниците на околу 20m од вилата.

 

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

45 € за возрасни – повратна карта

35 € за возрасни или деца – карта во еден правец

35 € за деца до 12 години – повратна карта;

Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште

 

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди