Вила Џули 1 Јерисос

Вила Џули 1 се наоѓа на одлична местоположба, на само 80 метри од прекрасната песочна плажа. Капацитетите се над медицинската ординација IATPEIO, спроти caffe bar ‘Public’. Целата вила располага со вкупно 6 сместувачки единици (од кои 2 капацитети се во нашата понуда и се на 1-ви кат)
Дуплекс апартман број 1 (1/5) – простран дуплекс апартман со 1 стандарден + француски кревет во една спална соба, 1+1 стандардни единечни кревети (споени) во друга спална соба и посебна дневна соба со целосно опремена кујна и фотеља. Има 2 тераси: една голема споена со дневна и едната спална и друга помала од другата спална соба. Терасите имаат поглед на улица со лимитиран поглед море.
Апартман број 2 (1/5) –  1+1 стандардни единечни кревети (споени) во спална и 1 стандарден + софа на извлекување (со големина на француски лежај) во дневна соба споена со кујна. Од двете простории се излегува на заедничка голема тераса  со поглед на улица.

Апартманите се опремени со постар, но пристоен мебел, сопствени тоалети, целосно опремени големи кујни, маси и столови на секоја тераса како и во секоја кујна внатре . Користење на клима уредот и интернет (wi-fi) се вклучени во цената. Веднаш до вилата има паркинг (не е сопствен).

  1. Вонсезонски цени
Термин Ноќевања 1/5 дуплекс апартман (бр.1)

задолжително плаќаат 4 лица

1/5 апартман

(бр.2)задолжително плаќаат 3 лица

28/05-04/06 7 69 89
04/06-11/06 7 79 99
11/06-18/06 7 109 129
18/06-25/06 7 119 149
25/06-02/07 7 129 159
  1. Сезонски цени
Термин Ноќевања 1/5 дуплекс апартман (бр.1) 1/5 апартман бр. 2
02/07-09/07 7 559 519
09/07-16/07 7 589 529
16/07-23/07 7 629 549
23/07-30/07 7 629 549
30/07-06/08 7 629 549
06/08-13/08 7 629 549
13/08-20/08 7 629 549
20/08-27/08 7 609 539
27/08-03/09 7 529 499

 

  1. Вонсезонски цени
Термин Ноќевања 1/5 дуплекс апартман (бр.1)

задолжително плаќаат 4 лица

1/5 апартман

(бр.2)задолжително плаќаат 3 лица

03/09-10/09 7 119 149
10/09-17/09 7 109 129
17/09-24/09 7 79 99

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди