Вила Евангелиа- САРТИ

Вила Евангелиа- САРТИ

 

Вила Евангелија се наоѓа во мирниот дел на Сарти, на околу 50м од плажа. Вилата располага со трокреветни студија, од кои три со страничен поглед на море и едно студио со поглед кон улицата. Сите студија се трокреветни со еден брачен кревет и еден единечен. Студијата се наоѓаат на втор кат и секое студио е оремено со ТВ, интернет – WI-FI, сопствена кујна,тоалет, тераса, клима (5 еур доплата на ден – се плаќа во вилата).

Максимум сместување 3возр или 2 возрасни лица + дете. Исклучиво капацитет за 3 лица во соба.

 

 

Датуми 1/3gv 1/3ssv
20.05.2023 – 27.05.2023 89 € 99 €
27.05.2023 – 03.06.2023 119 € 129 €
03.06.2023 – 10.06.2023 199 € 209 €
10.06.2023 – 17.06.2023 289 € 309 €
17.06.2023 – 24.06.2023 329 € 339 €
24.06.2023 – 01.07.2023 389 € 409 €
01.07.2023 – 08.07.2023 459 € 469 €
08.07.2023 – 15.07.2023 459 € 469 €
15.07.2023 – 22.07.2023 459 € 469 €
22.07.2023 – 29.07.2023 509 € 519 €
29.07.2023 – 05.08.2023 509 € 519 €
05.08.2023 – 12.08.2023 509 € 519 €
12.08.2023 – 19.08.2023 469 € 479 €
19.08.2023 – 26.08.2023 379 € 389 €
26.08.2023 – 02.09.2023 319 € 329 €
02.09.2023 – 09.09.2023 229 € 239 €
09.09.2023 – 16.09.2023 169 € 179 €
16.09.2023 – 23.09.2023 129 € 119 €
23.09.2023 – 30.09.2023 89 € 99 €

Цените се однесуваат за наем на студио за 7 ноќевања (без превоз) .

*за оваа понуда не нудиме организиран превоз до Сарти

Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

 

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди