Вила Филипос – Калитеа

ВИЛА PHILIPOS – КАЛИТЕА

Вила Филипос се наоѓа во елитна населба на комплекс од хотели и вили и е на 50 м од стариот магистрален пат за Полихроно, Ханиоти, Пефкохори. Во негова близина се наоѓа градскиот парк. Располага со 62 м квадратни, со две 1/2 соби,  плус едно легло во дневниот престој, со комплетно опремена кујна (шпорет, фрижидер и сервис за јадење), тоалет, балкон, интернет и LCD-TV.

 

ПЕРИОД 1/2+1/2
01/05-31/05 40 €
01/06-30/06 55 €
01/07-31/07 75 €
01/08-31/08 85 €
01/09-20/09 60 €
21/09-30/09 50 €


*Цените се изразени во ЕУР за уплата во денарска противвредност (1 Еур = 62,00 мкд).

УСЛОВИ 

  • Цените се дадени за наем за апартманот на ден
  • Минимум престој од 7 ноќи
  • Во собите  e дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет т.е. бројот на кревети.
  • При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување уплатената аконтација не се враќа.
  • Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, студијата се напуштаат во 09:00 часот, а се добиваат после 14:00 часот по локално време.
  • Хигиената во собата си ја одржувате сами за време на престојот.
  • Цена само за автобуски повратен билет 45 еур, а за деца од 02-12 години 35 еур.
  • Задолжително патничко осигурување.

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди