ВИЛА ФИОРЕ ПАРГА

ВИЛА ФИОРЕ ПАРГА

На влезот во Парга, вилата има симпатично уреден двор со зеленило и мала скара. Студијата се опремени со кујни, тоалет,  клима, тераси, телевизор, секои 3 дена чистење на собите и се наоѓа на 250 метри од градската мала плажа.

 • 1/2 студио: два единечни кревети
 • 1/2+1 студио: два единечни кревети и доп. легло за дете
 • 1/3+1 студио: еден брачен кревет, еден единечен и дополнително легло за дете
 • 2+2 апп: два единечни кревети во кујната и спална со два единечни кревети

 

Цени за наем на соба за 7 ноќи

термини 1/2+1 студио
приземје
1/3+1 студио
приземје
1/2+1 студио
спрат
1/2+1 студио
спрат
1/4 студио
спрат
1/2+2 апартман
приземје
24.05-31.05 89 109 119 129 139 149
31.05-07.06 99 119 129 139 159 169
07.06-14.06 119 139 149 159 179 189
14.06-21.06 199 219 229 239 259 279
21.06-28.06 259 279 289 299 329 339
28.06-05.07 279 299 309 319 339 349
05.07-12.07 309 329 339 349 379 389
12.07-19.07 379 399 409 419 439 449
19.07-26.07 409 439 449 459 489 499
26.07-02.08 409 439 449 459 489 499
02.08-09.08 409 439 449 459 489 499
09.08-16.08 409 439 449 459 489 499
16.08-23.08 409 439 449 459 489 499
2308-30.08 409 439 449 459 489 499
30.08-06.09 369 389 399 409 439 449
06.09-13.09 339 359 369 379 409 419
13.09-20.09 149 159 169 179 189 199
20.09-27.09 99 99 129 139 159 169

Цените се во € плаќањето е во денарска противвредност 1€ = 62 денари.

Во цената НЕ Е вклучен превоз

 

Во цената Е вклучено:

 • 7 ноќевања
 • Безжичен интернет

 

Во цената НЕ Е вклучено

 • Превоз,
 • Патничко осигурување
 • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)
 • Доплата за клима уред 40€ за 7 ноќевања

 

Напомена:

 • Цените обележани со црвено се промо цени
 • На промо цените и цени за рана резервација НЕ следува попуст
 • Сместување во собите е после 14 часот (локално време),
 • Напуштање на собите е до 10 часот (локално време)
 • Туристичката такса се плаќа на лице место по пристигнувањето во објектот.
 • Услови за рана разервација:
 • Уплата 30% од износот на аранжманот
 • Доплата најдоцна до датумот кога истекува попустот за рано букирање.
 • Сите резервации направени или платени по предвидените датуми за рано букирање ќе бидат наплатени по редовни или ревидирани услови и цени актуални во периодот на доплата

 

Информации…

 • За уплата на два термини одобруваме 7% попуст (попустот не е важи за промо.
 • Попустите не може да се комбинираат,
 • Сместување согласно капацитетот на кревети, плус може да се смести 1 дете до 7 г.
 • Превозот ги слегува патниците на најблиската локација каде може да се паркира автобус.
 • Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)
 • Сместување во собите е после 14 часот (локално време),
 • Напуштање на собите е до 10 часот (локално време)
 • Агенцијата организатор не превзема одговорност за квалитетот на интернет конекцијата

 

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди