Вила Мустакас Полихроно

Vila Moustakas, Polichrono

Плажа: 30м од песочна плажа со ситни каменчиња

Интернет: бесплатно во соби

Клима уред: со доплата 6 еур на ден

Сместување: трокреветни соби во Мустакас. Сите соби имаат комплетно опремена мини кујна и прибор во согласност од бројот на легла во собата.
Чистење на собите и промена на крпи и постелнина: еднаш неделно;

Baby cot: на барање

Check in: после 14 часот локално време

Check out: последниот ден до 10 часот наутро

 

 

Villa Moustakas, Polychrono
Цените се дадени за наем на соба за 7 ноќи
Период Услуга Studio 1/3
21.05 – 28.05.23 7 RO 119 €
28.05 – 04.06.23 7 RO 169 €
04.06 – 11.06.23 7 RO 219 €
11.06 – 18.06.23 7 RO 289 €
18.06 – 25.06.23 7 RO 329 €
25.06 – 02.07.23 7 RO 349 €
02.07 – 09.07.23 7 RO 389 €
09.07 – 16.07.23 7 RO 439 €
16.07 – 23.07.23 7 RO 479 €
23.07 – 30.07.23 7 RO 479 €
30.07 – 06.08.23 7 RO 479 €
06.08 – 13.08.23 7 RO 479 €
13.08 – 20.08.23 7 RO 479 €
20.08 – 27.08.23 7 RO 429 €
27.08 – 03.09.23 7 RO 349 €
03.09 – 10.09.23 7 RO 299 €
10.09 – 17.09.23 7 RO 229 €
17.09 – 24.09.23 7 RO 179 €

Сите цени се изразена во евра, за уплата во денарска противвредност  по курс 1 еур = 62 мкд

 

Цената вклучува:                                

  •     Наем на соба за 7 ноќевања
  •     Интернет во соби

 

Доплати:

  • Tуристичка такса од 0,5 еур по соба на ноќ која се плаќа на лице место;

 

Напомена за резервации со попусти:

  • бројот на соби кој може да се резервира со попуст за рани резервации е ограничен!
  • агенцијата го задржува правото на промена или прекинување попустите пред наведените датуми на истекување.
  • резервациите направени со еден попуст не може да се комбинират со друг попуст!
  • доколку уплатата не се изврши навреме резервацијата ќе биде наплатена по редовна или ревидирана цена во моментот на наплатата и истото не е причина за отказ на постоечката резервација.
  • за уплатени два аранжмани 7+7 ноќи добивате 10% попсут на терминот со пониска цена, овој попуст неможе да се комбинира со други попусти
  • Во случај на отказ на резервациите уплатени со попуст за рана уплата до 15 дена пред патување уплатените средства се пренаменуваат во ваучер за следно патување.

 

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди