ВИЛА СТАВРОС ПОЛИХРОНО

ВИЛА СТАВРОС ПОЛИХРОНО

 

Вила Ставрос се наоѓа во Полихроно – место кое поради својата прекрасна географска положба прерасна во идеална туристичка дестинација за сите оние кои сакаат да уживаат во песочна плажа со кристално чисто море, Се наоѓа на околу 300 метри далечина од прекрасната плажа во мирен дел на Полихроно. Вилата располага со дуплекс апартмани кои се опремени со посебна кујна, две спални, купатило, ТВ и клима уред (се плаќа на лице место). Детален опис на собите: Четирикреветни апартмани со две затворени спални и одвоена кујна.

Наем на студио/апартман за 7 ноќи без превоз


Во цената е вклучено:

– наем на студио/апартман за 7 ноќи
– преку дозволениот капацитет дозволено е сместување на едно дете до 6 години во кревет со возрасен

Доплата за превоз:
– деца до 1,99 години: бесплатно (без седиште)
– деца од 2 до 11,99 години: превоз  30 €
– Лица над 12 години: 45 €

Во цената не е вклучено:
– патничко осигурување
– туристичка такса 0,5 € по соба од ден

Напомени:
– Организаторот не одговара за квалитетот на интернет конекцијата во местото и објектот на престој.
– Собите се превземаат од 14:00 часот по локално време на денот на доаѓање.
– Собите се напуштаат до 09:00 часот по локално време на денот на заминување.
– Бројот на лица кои се сместуваат во собите треба да е соодветен на лицата наведени во ваучерот кој го издава организаторот на патување.
– Сопственикот нема да дозволи сместување на ненајавени лица.
– Превозот со автобус се извршува до туристичката дестинација, до соодветно место за запирање на автобусот според локалните сообраќајни услови.
– Организаторот не гарантира превоз до самиот објект на сместување.
– Патниците самостојно го пренесуваат својот багаж од местото на запирање до објектот на сместување.

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди