Вила ВИОР

Вилата “ Виор “ се наоѓа во градот Валона, на Јадранско Море на 600 м. оддалеченост од центарот на градот и на само 50 м. оддалеченост од прекрасната песочна плажа Lungo mare.  Располага со 1/3 + 1 студиа, сите комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, ТВ, балкон, WI-FI.

ТЕРМИН 1/3+1 СТУДИО
04.06 – 11.06.2022 205€
11.06 – 18.06.2022 225€
18.06 – 25.06.2022 235€
25.06 – 02.07.2022 245€
02.07 – 09.07.2022 255€
09.07 – 16.07.2022 265€
16.07 – 23.07.2022 275€
23.07 – 30.07.2022 275€
30.07 – 06.08.2022 295€
06.08 – 13.08.2022 305€
13.08 – 20.08.2022 305€
20.08 – 27.08.2022 305€
27.08 – 03.09.2022 295€
03.09 – 10.09.2022

10.09 – 17.09.2022

275€

265€

17.09 – 24.09.2022 255€

 

НАПОМЕНА:

  • Цените се дадени во евра, за уплата исклучиво во денарска противвредност 1€ = 62 мкд.
  • Цените се дадени за наем на студио за 7 ноќи
  • Преземањето на собите започнува најрано во 14.00 часот првиот ден, а напуштање на собите е во 09.00 час. најдоцна – последниот ден.
  • Користење на клима уредот е вклучено во цената.
  • За резервација потребна е аконтација од 30% од вкупниот износ, доплата најдоцна 7 дена пред поаѓање, секоја друга резевација ( телефонски , маил и сл. ) е неважечка.
  • За хигиената во собите се грижат самите клиенти.
  • Сопствениците на објектите имаат право при евентуално направена штета да наплатат за истата од клиентите.

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје