GRAND ROYALE HOTEL & SPA **** – Банско

БАНСКО

Хотел

GRAND ROYALE HOTEL & SPA ****

 

GRAND ROYALE HOTEL & SPA 4*

01.10-30.11.2022
ВВ
Едноспален апартман 2+2/3+1 27
Двоспален апартман 4+2/5+1 25
 Во цената е вклучено:

 • ноќевање со појадок
 • користење на базен,сауна,парна бања, релакс зона,  фитнес центар
 • ски остава
 • детско катче
 • интернет
 • бесплатен превоз до ски-лифтот

НАПОМЕНИ:

 • Доплата за HB – 14 евра од ден по лице за возрасни , за деца од 3- 12,99 год. – 7 евра

24.04.2022 ( ЗАДОЛЖИТЕЛНО)

 • Деца до 2.99 год се сместуваат бесплатно
 • Прво дете од 3-12.99 год со двајца возрасни на дополнително легло се сместува бесплатно на база BB доплаќа само за полупансион , второ дете од 3-12.99 год  плаќа 50% од цената
 • Дете од 3- 12,99 год на редовно легло плаќа 70% од цената за возрасен
 • Возрасен на дополнително легло има 30% попуст

 

Цените се изразени во евра по лице од ден

 

 

 

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари. Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје