Хотел HOT SPRINGS MEDICAL & SPA HOTEL 4*+ – с. Бања / Банско

 

HOT SPRINGS MEDICAL & SPA ****

 

06.03-28.07.2022 29.07-05.09.2022
Недела-четврток Петок-сабота

мин 2. ноќи

Недела-четврток Петок-сабота

мин 2. ноќи

Двокреветна соба Comfort  (2+0) 61 73 70 82
Двокреветна соба Executive  (2+1) 67 78 75 89
Студио Alpine  (2+2) 72 84 80 93
Aпартман  Junior  (2+2) 80 92 88 100
Aпартман   Alpine  (2+3) 93 103 100 113
 
Прво дете  од 6-11.99 год сместено на дополнително легло 30 30 30 30
Второ дете од 6-11.99 год  сместено на дополнително легло 21 21 21 21
Прв возрасен сместен на дополнително легло 39 39 39 39
Втор  возрасен сместен на дополнително легло 30 30 30 30
Деца до 5.99 год се сместуваат бесплатно
 Во цената е вклучено:

  • ноќевање  на база полупансион
  • користење на внатрешен и надворешен базен,сауна,парна бања, турска бања, солена соба, ледена фонтана, фитнес
  • интернет
  • туристичка такса

НАПОМЕНА :

  • Деца од 6- 11,99 год. на редовно легло плаќа – 25% од цената за возрасен

ПОПУСТИ:

  • При резервација на 3 или 4 ноќевања попуст од 7%
  • При резервација на 5 ноќевања попуст од 10%

 

Цените се изразени во евра по  лице  од ден

 

 

 

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари. Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје