Хотел REGNUM  Bansko Аparthotel and Spa*****    Декемвриско Бегство

REGNUM  Bansko Аparthotel and Spa*****   

Декемвриско Бегство

 

Регнум Хотел & СПА е лоциран во непосредна близина на зоната за скијање, на 400 метри од жичарницата  и на 900 метри од центарот на градот, во самото подножје на планината Пирин  и до реката Глазне.
Опкружен е со прекрасна природа и со свој стил, кој го разликува од типичниот  традиционализам во одморалиштето. Хотелот нуди сместување во луксузни еднокреветни студиа и апартмани целосно опремени  и мебелирани  да ја задоволат секоја потреба и желба на гостите.

 

 

REGNUM  Bansko Аparthotel and Spa 5*   

ПЛАТИ 3 НОЌИ + 1 ГРАТИС
01.12.-21.12.2023
BB HB
Junior Suite 2 96 138
Executive Suite 2+1 дете 105 147
Executive De Luxe Suite 2+1 дете /1  возрасен 115 157
Grand  Suite 4+2 деца/1 возрасен 185 265
Деца до 6.99 г. на дополнително легло Бесплатно

 (само туристичка такса од 0,61 евро од ноќ)

Деца од 7- 12.99 год на допол. легло 17 30
Трет возрасен  на дополнително легло 30 49
Во цената е вклучено:

·         ноќевања на база појадок или појадок и вечера

·         користење на Спа центарот : внатрешен базен, сауна, парна бања, турска бања, тропски туш, зона за релаксација, фитнес  центар

·         користење на надворешниот термален комплекс ,,Regnum Banya Thermal”  со вклучен превоз (отворени базени со детски дел, џакузи, када со минерална вода, сауна и парна бања).

·         Детско катче и детска анимација

·         интернет

·         паркинг

·         туристичка такса

Доплата за поглед на планина- 5€ на ден

Single room -75% од цената

Цените се изразени во евра по соба по ноќ

 

 

Цените се дадени во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 евро = 62,00 ден.

Важат општите услови на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

WordPress PopUp Plugin