Хотел RIMSKA BANJA 4* – с. Бања Банско

Хотел RIMSKA BANJA 4* – с. Бања Банско

 

 

Хотел RIMSKA BANJA 4****   

 

06.03-31.07.2022
Петок-сабота

HB

Недела-четврток

HB

2 + ноќи 2 + ноќи
Еднокреветна соба со балкон 1+0 56 43
Еднокреветна соба 1+0 54 41
Двокреветна соба  со балкон 2+0 91 73
Двокреветна соба 2+0 85 68
Студио  со балкон 2+2 96 77
Студио 2+2 91 72
Едноспален апартман  со балкон 2+2 105 81
Двоспален апартман со балкон 4+2 163 135
 
Трет возрасен на дополнително легло 33 25
Дете од 4-11.99 год на дополнително легло во двокреветна соба, студио или двоспален апп 24 19
Дете од 4-11.99 год на дополнително легло во едноспален апартман 15 12
Во цената е вклучено :

  • ноќевањe на база полупансион
  •  користење на два базени со минерална вода, џакузи, сауна, јапонска сауна, парна бања, турска бања,  фитнес, соба за релаксација
  • Интернет
  • Бебешко креветче
  • откриен паркинг
  • туристичка такса

Напомени:

–          Деца до 3.99 год со двајца возрасни сместени на дополнително легло  се сместуваат бесплатно

 

  

                                                         Цените се изразени во евра  по соба од ден

 

 

 

Цените се дадени во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 евро = 62 ден

Важат општите услови на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје