ХОТЕЛ RIVERSIDE BOUTIQUE HOTEL **** Специјална понуда

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

ХОТЕЛ RIVERSIDE BOUTIQUE HOTEL ****

Хотел  RIVERSIDE **** 30.09-29.10.2022
Мин. 2 ноќи
Студио 2+1 39
 
 
Дете од 0-5.99 г. Бесплатно
Дете од 6-11,99 г. На доп. легло 18
Возрасен на доп. легло 28
Цената вклучува:  

  • ноќевање  на all inc light
  • користење на внатрешен базен , wellness and spa
  • игротека за деца
  • интернет
  • паркинг
  • туристичка такса

Во цената не е вклучена:

  • за еднокеветна соба се доплаќа 12 евра од ноќ

 

Цените се изразени во евра,  плаќањето е во денарска противредност, 1€ = 62 денари.

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков И СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје